Niniejsza strona korzysta z ciasteczek (cookies).
Zobacz szczegóły.

Informacje

Zawody wędkarskie - relacja

2015-06-20

W dniu 14 czerwca 2015r na łowisku specjalnym w miejscowości Jurandowo k. Krzewska odbyły się kolejne Zawody Wędkarskie o Puchar Prezesa SEiRP w Elblągu. Obecnych na tych zawodach było 20 osób, a 15 wędkarzy walczyło o puchar i nagrody w tym dwie Panie Anna i Maria Pezo.

W klasyfikacji generalnej "C" łowiąc największą ilość ryb zwyciężył Sławomir Szipritt zdobywając Puchar Prezesa, drugie miejsce zdobył Łukasz Jankowski, a trzecie Andrzej Zwoliński.
Za złowienie największej ryby w kategorii płoć zdobył Andrzej Zwoliński, w kategorii leszcz zdobył Sławomir Szipritt, a w kategorii ryba drapieżna Łukasz Jankowski (węgorz dług. 50cm).
Puchar, statuetki i nagrody rzeczowe wręczył obecny na zawodach Prezes Zarządu Koła SEiRP Aleksander Kozłowicz.
Po wędkowaniu odbyło się spotkanie integracyjne przy grillu, gdzie wszyscy bawili się w doskonałych humorach, a wędkarze wspominali o Taaaaaakiej rybie której nigdy nie złapali.
Zapraszamy członków Koła 38 „Policja” na następne zawody o Puchar Komendanta Miejskiego Policji, które odbędą się w dniu 26.07.2016r o godz. 500 na rzece Elbląg przy Bulwarze Zygmunta Augusta.

Andrzej Zwoliński

zawody-wedkarskie-relacja
zawody-wedkarskie-relacja
zawody-wedkarskie-relacja
zawody-wedkarskie-relacja
Stowarzyszenie Emerytów i Rencistów Policyjnych w Elblągu 2013 | ul Królewiecka 106
Projekt i wykonanie: Noatun