Niniejsza strona korzysta z ciasteczek (cookies).
Zobacz szczegóły.

Informacje

Zawody wędkarskie

2019-07-24

Po raz 13 obyły się Zawody o Puchar Komendanta Policji w Elblągu w wędkowaniu. Raczej należy napisać o puchary: Komendanta Komendy Miejskiej Policji, Prezesa Związku Zawodowego Policjantów i Prezesa Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów Policyjnych w Elblągu.

W dniu 21 lipca 2019r bladym świtem o godz. 5.00 na Bulwarze Zygmunta Augusta  nad rzeką Elbląg stawiło się 23 zawodników- członków Koła PZW nr 38 Policja. W ramach obchodów Święta Policji corocznie odbywają się zawody wędkarskie „o Puchar Komendanta Miejskiego Policji w Elblągu”

Po odprawie i losowaniu stanowisk zawodnicy udali się na wyznaczone stanowiska i przygotowywali do zawodów. O godz. 6.30 rozpoczęło się współzawodnictwo o złowienie największej ilości ryb. Po 3 godzinach wędkowania komisja sędziowska dokonała komisyjnego ważenia złowionych ryb, które zostały niezwłocznie wypuszczone do wody.

W tegorocznej edycji najlepsze wyniki osiągnęli:
I miejsce i Puchar Komendanta Miejskiego Policji zdobył Jan Bielan z wynikiem 2880pkt
II miejsce i Puchar Przewodniczącego NSZZ Policjantów zdobył Wiesław Wrzosek z wynikiem 1840pkt
III miejsce i Puchar Prezesa SEiRP w Elblągu zdobył Leszek Baniecki z wynikiem 1820pkt.

Na uroczyste zakończenie zawodów przybyli Komendant Miejski Policji w Elblagu insp. Robert Muraszko, Przewodniczący NSZZ Policjantów Zbigniew Przyborowski i v-ce Prezes SEiRP Karol Wyszyński, którzy wręczali ufundowane  puchary oraz nagrody rzeczowe w postaci sprzętu wędkarskiego ufundowane przez Nasze Koło.

zawody-wedkarskie
zawody-wedkarskie
zawody-wedkarskie
zawody-wedkarskie
zawody-wedkarskie
Stowarzyszenie Emerytów i Rencistów Policyjnych w Elblągu 2013 | ul Królewiecka 106
Projekt i wykonanie: Noatun