Niniejsza strona korzysta z ciasteczek (cookies).
Zobacz szczegóły.

Informacje

Zawody o Puchar Prezesa

2020-07-06

Zgodnie z coroczną tradycją, a i zapowiedzią 21 czerwca odbyły się zawody wędkarskie połączone z piknikiem.

Wędkowanie

W dniu 21 czerwca 2020 r. zgodnie z coroczną tradycją odbyło się spotkanie rekreacyjne dla członków Naszego Stowarzyszenia połączone z wędkowaniem o Puchar Prezesa SEiRP w Elblągu.

Przy pięknej pogodzie na gościnnym terenie prywatnych stawów Pana Adama Harasim w miejscowości Jurandowo k. Krzewska do rywalizacji stanęło dziewięciu wędkarzy w tym dwóch juniorów (wnuczków naszych członków). Po czterech godzinach wędkowania przeprowadzono komisyjne ważenie złowionych ryb i okazało się, że najlepszy wynik w śród seniorów zdobył kol. Andrzej Zwoliński – v-ce Prezes Stowarzyszenia i Skarbnik Koła PZW „Policja” łowiąc niemal 9 kg ryb zdobywając tym samym Puchar Prezesa.

Wśród juniorów najlepszy wynik osiągnął Stasiu Zbierzchowski łowiąc niemal 2 kg ryb. Wszyscy uczestnicy wędkowania otrzymali upominki w postaci sprzętu wędkarskiego, a następnie wspólnie biesiadowali przy daniach z grilla przyrządzanych przez naszego Sekretarza kol. Sławomira Kruszewskiego.

Można jedynie ubolewać, że w sumie w spotkaniu uczestniczyło jedynie 14 osób, gdyż poza wędkowaniem można było mile wspólnie spędzić czas na rozmowach i odpoczynku na świeżym powietrzu. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku spotkamy się w większym towarzystwie.

Andrzej Zwoliński

zawody-o-puchar-prezesa
zawody-o-puchar-prezesa
zawody-o-puchar-prezesa
zawody-o-puchar-prezesa
zawody-o-puchar-prezesa
zawody-o-puchar-prezesa
Stowarzyszenie Emerytów i Rencistów Policyjnych w Elblągu 2013 | ul Królewiecka 106
Projekt i wykonanie: Noatun