Niniejsza strona korzysta z ciasteczek (cookies).
Zobacz szczegóły.

Informacje

Zawody Wędkarskie

2013-08-30

W dniu 16 czerwca 2013 r. w miejscowości Bielnik k. Elbląga na Kanale Jagiellońskim odbyły się zawody wędkarskie o Puchar Prezesa Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów Policyjnych w Elblągu Prawo do udziału mieli emeryci i renciści policyjni oraz członkowie ich rodzin. Zawody miały charakter zawodów towarzyskich i zakończyły się rodzinnym piknikiem z pieczeniem kiełbasek. Startowało ośmioro zawodników w tym jedna pani Anna Pezo.

Dla najlepszych wędkarzy ufundowano Puchar Prezesa za największa ilość złowionych ryb, oraz trzy piękne statuetki za złowienie największej ryby z gatunku  płoć, leszcz oraz inna ryba.

Po trwającym trzy godziny wędkowaniu przystąpiono do ważenia i mierzenia złowionych ryb. Bezkonkurencyjnym okazał się Andrzej Zwoliński - skarbnik koło wędkarskiego i jednocześnie vice prezes Koła Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów w Elblągu, który zdobył Puchar Prezesa oraz statuetki za największą rybę leszcz i inna rybę. drugie miejsce zajął Leszek Baniecki, trzecie Michał Mironiuk zdobywając jednocześnie statuetkę za największa płoć. Sześciu najlepszych zawodników zostało nagrodzonych cennymi nagrodami wędkarskimi ufundowanymi przez Koło PZW Policja.

Podczas całego spotkania panowała piękna słoneczna pogoda, jak i też doskonała rodzinna atmosfera.

zawody_wedkarskie
Stowarzyszenie Emerytów i Rencistów Policyjnych w Elblągu 2013 | ul Królewiecka 106
Projekt i wykonanie: Noatun