Niniejsza strona korzysta z ciasteczek (cookies).
Zobacz szczegóły.

Informacje

Zaproszenie na zawody wędkarskie

2015-05-18

Zarząd Koła PZW nr 38 Policja oraz Prezes SEiRP w Elblągu serdecznie zapraszają wszystkich członków Stowarzyszenia i miłośników wędkarstwa na coroczne Zawody Wędkarskie "O Puchar Prezesa Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów w Elblągu"

Zawody odbędą się w dniu 14 czerwca 2015 r. na łowisku specjalnym w miejscowości Jurandowo. Zbiórka uczestników o godz. 600 na miejscu zawodów. Dojazd we własnym zakresie (w Krzewsku skręcamy w lewo na Węgle i po ok. 1200m skręcamy w prawo i jedziemy ok 1km do posesji Pana Adama Harasima}.

Zawody rozgrywane będą w kategorii spławikowej (możliwość łowienia na 2 wędki zgodnie z regulaminem amatorskiego połowu ryb).

Obowiązuje wpisowe w kwocie 10zł. od osoby wędkującej. Prosimy o wcześniejsze zapisy w terminie do 10 czerwca 2015r z uwagi na konieczność zakupu odpowiedniej ilości jedzenia i napojów.

Dla najlepszych zawodników przewidziane są nagrody rzeczowe w postaci sprzętu wędkarskiego oraz dla zwycięzcy Puchar Prezesa i statuetki za złowienie największej ryby w danym gatunku.

Zapraszamy do udziału wędkarzy z rodzinami, gdyż spotkanie nad wodą będzie miało charakter rodzinnego pikniku połączonego z grilowaniem, sportem i odpoczynkiem na świeżym powietrzu.

Bliższych informacji udziela Skarbnik Ko?a kol. Andrzej Zwoli?ski tel. 504 025 036. 

Andrzej Zwoliński

Stowarzyszenie Emerytów i Rencistów Policyjnych w Elblągu 2013 | ul Królewiecka 106
Projekt i wykonanie: Noatun